DISCOGRAFIE

Debutové album Diva Baara 

Album DEBUT právě vychází u vydavatelství Tranzistor ve spolupráci s Supraphonem. Objednat si ho můžete v běžných distribučních sítích např. na Supraphonline nebo přímo zde na stránkách na emailu: baara.diva@gmail.com.

Najdete na něm deset autorských skladeb v češtině inspirované ženskými příběhy na pomezí popu, swingu a intimního písničkářství s prvky elektroswingu.  

Většina písní vyvstala ze spolupráce s kytaristou Lucianem Mayacim. Později Baara přizvala producenta Mishana Pajdiaka, aby pomohl písně připravit na desku a realizovat s pětičlennou kapelou ve složení: klávesy: Veronika Němcová, kontrabas: Petr Tichý, kyrara: Luciano Mayaci, bicí: Mishan Pajdiak, zpěv: Diva Baara. Kapela se podílela na aranžích písní.

Nadstavbou koncertní formy jsou na studiovém albu originální aranže smyčců v podání Apollon kvartetu. Ujal se jich mj. pan Emil Viklický (Ženou), dále Martin Wiesner (Austrálie) a Mishan Pajdiak (Divokou řekou). Na projektu dále spolupracují: vibrafonista Radek Krampl, perkusista Miloš Vacík, akordeonistka Klára Veselá, multi-instrumentalista Bharata Rajnošek, textařky přispěla Petra Černocká a Ondřej Fencl, aranžérsky Dalibor Cidlinský, Jakub Zitko ad.

Zvláštností projektu je, že vznikal paralelně ve dvou jazykových mutacích, česky a anglicky. Anglické verze budou postupně zveřejňovány na internetu.

Seznam skladeb: 

1. Jen pro jednou/ Mr. Out of home (videoklip)

2. Lásky se ptej/ Love is a game

3. Cukr, káva limonáda/ So alive

4. Divokou řekou/ Wild river

5. Ženou/ A woman  

6. Generace Singles 

7.  Tancuj se mnou/ I go and sing (videoklip)

8. Austrálie/ Australia

9. Tichem se stát/ Silent places

10. Jdu dál


Ukázky skladeb najdete na Supraphonline.


Kalendář Diva Baara 2018

Objednejte si kalendář fotografií Divé Baary

Objednejte si limitovanou edici nástěnného kalendáře fotografií Divé Baary na rok 2018 od fantastické Alžběty Jungrové. Napište si o něj na email: baara.diva@gmail.com

Obsahuje 13 originálních fotografií, které vznikly při natáčení videoklipu Jen pro jednou z divadla Venuše ve Švehlovce.